Co mě baví - mé záliby
Sport Fotografie Architektura Četba Ostatní

Jsem sprtovně založený člověk a rád chodím do přírody. Nejčastěji, pokud to počasí dovolí, mě můžete vidět na kole. Svého nynějšího treka mám už pá- tým rokem a za tu dobu jsme na něm našlapal přes 10.000 km. Nejde mi ovšem pouze o najeté kilometry, ale především o požitek z jízdy a možnost těšit se z okolích krás.

Vřele doporučuji cyklistické výlety po západní části Českého středohoří a po Krušných horách. Jsou to terény v okolí mého bydliště s výraznějším převý- šením a převážně po silnicích nižších tříd. Ve Středohoří mám nejraději pře- jezdy z Mostu do Lovosic, zejména pak trasu Lužice - Mirošovive - Měrunice - Skalice - Lhota - Mrsklesy - Vlastislav - Sutom. V Krušných horách doporučuji vyjížďky do údolí Kameničky, německého Satzungu (nachází se zde ojedinělý čedičový útvar Hirtstein) a do údolí Černého potoka (Schwarze pockau), které se nachází taktéž v Německu, nedaleko městečka Kühnheide.

Z letních sportů mám ještě rád pěší turistiku, volejbal, občas nějakej ten fot- bálek a hlavně plavání a vůbec všechno to máchání ve vodě. Ze zimních spor- tů je to potom lyžování, bruslení a stavění huhuláků. :-) Pokud rádi lyžujete a ještě jste nebyli v rakouských Alpách, tak byste tam určitě mě- li vyrazit, pro- tože cenově to je srovnatelné s Čechami a hlavně si tam zalyžu- jete jako nik- de jinde!

Úvod
O mně
Co umím
Co mně baví
Fotogalerie
designed by Tomáš Vít